SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

Oklejanie wozów transmisyjnych

Żeby wóz transmisyjny był doskonale widoczny, niezbędna jest wysokiej jakości folia, a także naklejki – wykonane z odpowiednio dobranych materiałów, odpornych na wpływ czynników zewnętrznych. Właśnie z takich elementów korzystamy w ramach realizacji usług oklejania samochodów.

Bez względu na to, czy ma być to folia czerwona, niebieska, żółta, czy innego koloru, gwarantujemy jej trwałość i długą żywotność. Dzięki temu oznakowanie utrzyma się na pojeździe bardzo długo. Bez utraty jakości.

Jak to możliwe? Usługi oklejania realizujemy z największą dbałością o szczegóły. Najpierw dokładnie analizujemy wymagania naszych Klientów, a następnie przystępujemy do przygotowania projektu oraz pierwszych wizualizacji. Na podstawie przekazanych informacji, dobieramy również optymalne rozwiązania i materiały.

Folia I typu, III typu, wylewana, polimerowa – za każdym razem zależy nam na tym, aby końcowy efekt spełniał wszelkie wymagania użytkowe oraz designerskie. Dzięki temu nasi Klienci zyskują pewność, że wszystkie paski, odblaski (wykonywane np. folią Oralite) i napisy będą nie tylko doskonale widoczne, ale też niezwykle trwałe. Bez względu na panujące warunki atmosferyczne.