SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

Oklejanie straży pożarnej

Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów specjalnych – także tych, które wykorzystuje straż pożarna. Czym możemy się pochwalić? Realizacją wielu udanych zleceń, z wykorzystaniem rozwiązań i materiałów najwyższej jakości, spełniających surowe kryteria związane z obowiązującymi przepisami.

Co najważniejsze, stosowane przez nas folie, naklejki i odblaski są nie tylko doskonale widoczne, ale też czytelne. Dzięki temu kierowcy nie mają wątpliwości, z jakim pojazdem mają do czynienia.

To jednak nie wszystko. Używana przez nas folia III typu jest ceniona również ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia i wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, zmienne temperatury oraz promieniowanie UV. Dzięki temu nie traci koloru, nie ulega przetarciom, ani matowieniu. Przez bardzo długi czas zachowuje swoje pierwotne właściwości.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z proponowanych przez nas usług oklejania pojazdów straży pożarnej. Ze swojej strony możemy zapewnić, że do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.