SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

Oklejanie straży miejskiej

Pojazdy specjalne muszą być oznakowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wskazują one nie tylko na rodzaj stosowanych naklejek i odblasków, ale także typ materiałów stosowanych do ich przygotowania. Z tego powodu zadanie oklejania samochodów należy zlecić specjalistom. Naszą firmę tworzą doświadczeni fachowcy, którzy doskonale wiedza, jak powinno wyglądać właściwe oznakowanie aut straży miejskiej.

Korzystamy z folii III typu, która spełnia wszystkie wymagania dotyczące widoczności, czytelności, a także odporności mechanicznej i na wpływ czynników zewnętrznych. Wszystko to sprawia, że proponowane przez nas usługi oklejania dają gwarancję uzyskania najwyższej możliwej jakości.

Jak podchodzimy do zadań zlecanych nam przez Klientów? Kompleksowo! Bez względu na to, czy jest to policja, straż miejska, straż pożarna, czy też karetki – za każdym razem używamy najlepszej, certyfikowanej foli. Dzięki temu każdy odblask, kształt i napis dobrze dopasowuje się do kształtu pojazdu, a także zapewnia świetną trwałość.