SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

Oklejanie radiowozów

Doskonała widoczność, wyraziste grafiki oraz napisy, a także pełna odporność na wpływ czynników zewnętrznych – wszystkie te kryteria spełniają wykorzystywane przez nas folie, którymi oklejamy radiowozy. Do każdego zadania podchodzimy w sposób niezwykle precyzyjny. Wszystko po to, aby spełnić wymagania projektowe.

Co najważniejsze, oklejanie policji przeprowadzamy wyłącznie z użyciem materiałów certyfikowanych, dopuszczonych do użytku. Stosujemy folię III typu, zgodnie z najnowszymi przepisami i zasadami znakowania pojazdów specjalnych.

Zarówno folia niebieska, jak i folia żółta zostają zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć oraz promienie UV. Jednocześnie świetnie dostosowują się one do kształtów pojazdów. Daje to gwarancję, że pokryją każde wgłębienie i krzywiznę.

Usługi oklejania radiowozów są realizowane w naszej firmie przez doświadczonych pracowników, dysponujących niezbędną wiedzą merytoryczną, a także kluczowymi umiejętnościami praktycznymi, które pozwalają na realizację działań zgodnie z przepisami oraz wymaganiami Klientów. Policja także się do nich zalicza.