SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

Oklejanie koniowozów

Transport zwierząt powinien odbywać się z użyciem specjalnie przystosowanych do tego pojazdów. Warto zadbać także o to, aby było one odpowiednio oznakowane. Nasza firma specjalizuje się w oklejaniu tego typu pojazdów. Jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt. Bez względu na jego specyfikę, a także liczbę oraz wielkość elementów.

Korzystamy z materiałów wysokiej jakości, takich jak chociażby folia Oralite (odblaski), folia wylewana, czy też folia polimerowa. Na koniowozie może więc znaleźć się dowolna grafika. Napisy, emblematy symbole, paski – wszystko zależy od projektu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dokładnie analizujemy potrzeb i wymagania, przygotowujemy wizualizację, a także postępujemy zgodnie z najnowszymi standardami. Profesjonalne oklejanie samochodów w naszym wykonaniu to gwarancja nie tylko świetnej widoczności i doboru odpowiedniej kolorystyki, ale też długiej żywotności oznaczeń. Folia utrzymuje się na pojeździe przez bardzo długi czas. Bez względu na wpływ czynników zewnętrznych.