SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

SPECJALISTYCZNE
OKLEJANIE
AMBULANSÓW

Oklejanie karetek

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów specjalnych, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Oferujemy oklejanie karetek z wykorzystaniem folii typu III, zgodnej z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17.12.2019 r.

Taka folia na karetki zapewnia z jednej strony wyraziste kolory, napisy i wzory (np. Eskulap), a z drugiej pełną odporność na uszkodzenia i wpływ czynników zewnętrznych. Profesjonalne oklejanie to gwarancja długotrwałego efektu, bez względu na częstotliwość wykorzystania pojazdu.

Wiemy, że pojazdy sanitarne muszą być doskonale widoczne z daleka. Z tego powodu wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy folie odblaskowe, które świetnie dostosowują się do charakterystycznych kształtów pojazdów specjalnych.

Oklejanie ambulansów przeprowadzamy etapami. Najpierw skupiamy się na analizie zamówienia i przedstawieniu wizualizacji końcowego projektu. Po jego zatwierdzeniu, przeprowadzamy oznakowanie z zachowaniem pełnej dbałości o szczegóły. Oklejanie karetek to usługa, którą zajmujemy się od dłuższego czasu. Nasz doświadczony zespół zapewnia terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.